uczestnicy 2017 - Festiwal

na instrumenty dęte blaszane"
"Miniatura muzyczna
II Warszawski Festiwal
Przejdź do treści

Menu główne:

uczestnicy 2017

Wyniki Festiwalu


Harmonogram Festiwalu (wydrukuj) - kliknij

Bardzo proszę o zgłosznie błędnych iformacji
e-mail w.woznicki@interia.pl lub tel. kom. 880 771 743
I grupa - uczniowie kl. 1-3 szkół muzycznych I st.
1
Bochniak Ewa                          VIDEO-KOD
pedagog: Bartosz Skórkiewicz
akomp.: Magdalena Brzozowska
puzon
czas nauki:
0,5 roku
AURA LEE- mel trad
czas: 2'
Zespół Szkół Muzycznych
im. Oskara Kolberga
Radom
2
Czura Rafał                                     VIDEO
pedagog: Tomasz Kacprzak
akomp.: Paweł Górczyński
puzon
czas nauki:
2 rok
Wasilij Anaszkin
Pieśń
czas: 3'
Miejska Szkoła Muzyczna I st.
Gostynin
3
Gawor Jan                              VIDEO-KOD
pedagog:  Wojciech Zółkowski
akomp.: Aleksandra Hartman
trąbka
czas nauki:
1 rok
Richard Jasinski
Simply Blues
czas: 3'
Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im.Fryderyka Chopina
Sochaczew  
4Hodor Mikołaj                          VIDEO-KOD
pedagog: Michał Gidziński
akomp.: Tomasz Chrostowski     
trąbka
czas nauki:
3 rok
A.Corelli                                
Sarabanda
czas: 3'
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 4
im. Karola Kurpińskiego
Warszawa
5Krokoszyński Tymon              VIDEO-KOD
pedagog: Michał Gidziński
akomp.: Tomasz Chrostowski  
trąbka
czas nauki:
2 rok
M. A. Charpentier
Prelude
czas: 1'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4
im. Karola Kurpińskiego
Warszawa  
6
Seń Mikołaj                                     VIDEO
pedagog: Renata Grzebalska-Woźnicka
akomp.: Aleksandra Hartman
trąbka
czas nauki:
1 rok
Maike Hannickel
Rozinante
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
7
Smulski Jeremi                       VIDEO-KOD
pedagog: Wojciech Zółkowski
akomp.: Michał Pietrzak
trąbka
czas nauki:
3 rok
James Hook
Sonata Nr 1 cz I i II
czas: 7'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5
im. H. Wieniawskiego
Warszawa
8Siciarek Marcin                      VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Specjał
akomp.: Michał Pietrzak
waltornia
czas nauki:
2 rok
Pascal Proust
Melodia z Dalekiego Zachodu
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
9Sierański Maksymilian           VIDEO-KOD
pedagog: Dorota Cholewa   
akomp.: Beata Ludwicka
trąbka
czas nauki:
0,5 roku
J. van der Hove                         
Kanarek
czas: 2'
Zespół Szkół Muzycznych I st.
im. Stanisława Moniuszki
Warszawa
10
Stefański Adam                       VIDEO-KOD
pedagog: Michał Gidziński
akomp.: Tomasz Chrostowski
trąbka
czas nauki:
2 rok
Amazing grace - folk song
czas: 2
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4
im. Karola Kurpińskiego
Warszawa  
11
Sugier Maciej                         VIDEO-KOD
pedagog: Wojciech Zółkowski
akomp.: Michał Pietrzak
trąbka
czas nauki:
3 rok
R.Bernard Fitzgerald
English Suite, cz II-Aria, cz V-Finale
czas: 5'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5
im. H. Wieniawskiego
Warszawa
12
Warszawski Marian                VIDEO-KOD
pedagog: Dorota Cholewa
akomp.: Beata Ludwicka  
trąbka
czas nauki:
2 rok
Clifford P. Barnes                             
The Young Maestro
czas: 3'
Zespół Szkół Muzycznych I st.
im. Stanisława Moniuszki
Warszawa
13
Wasilewski  Mateusz              VIDE0-KOD
pedagog: Bartosz Skórkiewicz
akomp.: Beata Ludwicka
trąbka
czas nauki:
2 rok
Marc-Antoine Charpentier                    
czas: 2'
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
14
Wołczuk Piotr                        VIDEO-KOD
pedagog: Andrzej Sumliński
akomp.: Paweł Górczyński
waltornia
czas nauki:
3 rok
Johann Nepomuk Hummel
Kleine Suite
czas: 5'
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.   
Płock    
15Wrocławski Marceli                VIDEO-KOD
pedagog: Bartosz Skórkiewicz
akomp.: Magdalena Brzozowska
puzon
czas nauki:
2 rok
Marc-Antoine Charpentier
Te Deum
czas: 2
Zespół Szkół Muzycznych
im. Oskara Kolberga
Radom
16
Wróbel Piotr                            VIDEO-KOD
pedagog: Łukasz Hodor
akomp.: Tomasz Chrostowski
puzon
czas nauki:
2 rok
When The Saints Go Marching In
czas: ?
Państwowa Szkoła Muzyczna nr 4
im. Karola Kurpińskiego I st.
Warszawa
II grupa - uczniowie kl. 4 -6 szkół muzycznych I st.
1Dąbrowski Jakub                   VIDEO-KOD
pedagog: Marcin Buliński
akomp.: Jacek Maksymiuk
trąbka
czas nauki:
5 rok
W. Szczołokow
Koncert dziecięcy
czas: 4'
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
2Domagała Mateusz                 VIDEO-KOD
pedagog: Kamil Żarnecki
akomp.: Paweł Filipiak  
trąbka
czas nauki:
5 rok
W. Szczołokow
Ballada
czas:3'  
Szkoła Muzyczna I st.
Kozienice
3Garland Konrad                      VIDEO-KOD
pedagog: Andrzej Sumliński
akomp.: Paweł Górczyński  
waltornia
czas nauki:
2,5 roku
Hilda Kocher-Klein  
Vier Stücke
czas:3'
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
Płock
4Hodor Antoni                         VIDEO-KOD
pedagog: Łukasz Hodor
akomp.: Tomasz Chrostowski  
puzon
czas nauki:
4 rok
F.W.Meachan
American Patrol
czas: 3'
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 4
im. Karola Kurpińskiego
Warszawa
5
Kaca Karol                                      VIDEO
pedagog: Marcin Buliński
akomp.: Jacek Maksymiuk
trąbka
czas nauki:
6 rok
Wiaczesław Szczełokov
Arabeska
czas: 4'
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
6Kasperski Konstanty              VIDEO-KOD
pedagog: Paweł Kraski
akomp.: Elżbieta Siczek
trąbka
czas nauki:
3,5 roku
H. A. Vandercook
The Tulip
czas: 3'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 2
im. Fryderyka Chopina
Warszawa
7Kozłowski Jan                         VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Wojtyniak
akomp.: Aleksandra Hartman
puzon
czas nauki:
2 lata
Paul Lincke
The Glow Worm
czas: 2'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
8
Krysiak  Mikołaj                     VIDEO-KOD
pedagog: Andrzej Sumliński
akomp.:Paweł Górczyński
waltornia
czas nauki:
4 rok
Georg Friedrich Händel
Suita - cz./ 3 i 4
czas: 4'
Miejska Szkoła Muzyczna I st.
Gostynin
9Lesiak Mikołaj                       VIDEO-KOD
pedagog: Zdzisław Włodarski      
akomp.: Paweł Filipiak  
trąbka
czas nauki:
3 rok
Ernest S.Williams
Osseo, Fantasia for Cornet
czas: 4'
Szkoła Muzyczna I st.
Kozienice
10
Jahn Karol                                       VIDEO
pedagog:  Renata Grzebalska-Woźnicka
akomp.: Aleksandra Hartman
trąbka
czas nauki:
3 rok
Julien Porret
Concertino
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
11Jin Jin Chen                            VIDEO-KOD
pedagog: Andrzej Sumliński   
akomp.: Paweł Górczyński   
waltornia
czas nauki:
5 rok
W.A.Mozart
Sonata Theme - cz. III, IV
czas: 4'
Miejska Szkoła Muzyczna I st.
Gostynin  
12Strahl Antoni                          VIDEO-KOD
pedagog:  Renata Grzebalska-Woźnicka
akomp.: Aleksandra Hartman
trąbka
czas nauki:
4 rok
W. Szczełokow
Koncert dziecięcy
czas: 5'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego  
Warszawa
13
Płochocka  Gabriela               VIDEO-KOD
pedagog: Grzegorz Dębski
akomp.: Tomasz Zgorzelski
trąbka
czas nauki:
6 rok
Alexandre S. Petit
Premiere Etude de Concours
czas: 5'
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
Płock
14Tarasiuk Stanisław                VIDEO-KOD
pedagog: Renata Grzebalska-Woźnicka
akomp.: Aleksandra Hartman   
trąbka
czas nauki:
3 rok
C. Barnes
The Young Genius
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
15
Wojciechewicz Zofia              VIDEO-KOD
pedagog: Dorota Cholewa
akomp.: Beata Ludwicka
trąbka
czas nauki:
3 rok / real 5
W. Szczełokow
Koncert dziecięcy
czas: 5'
Zespół Szkół Muzycznych I st.
im. Stanisława Moniuszki
Warszawa
III grupa - uczniowie kl. 1-3 szkół muzycznych II st. (cykl 6 letni)
1
Bączek Karol                          VIDEO-KOD
pedagog: Bartosz Skórkiewicz
akomp.: Piotr Wołowicz
puzon
czas nauki
szkol 2 / real 6
Józef Nowakowski
Concertino na puzon i fortepian
(do 3 wariacji włącznie)
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
2Dąbrowski Jan                               VIDEO
pedagog: Henryk Kowalewicz   
akomp.: Elżbieta Jarszewska Kordykiewicz
waltornia
czas nauki:
4 rok
Franz Strauss
Les Adieux
czas: 7'
Zespół Państwowych Ogólnokształcących
Szkół Muzycznych I i II st. nr 3
im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa
3Grott Mikołaj                          VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Specjał
akomp.: Michał Pietrzak
waltornia
czas nauki:
6 rok
Fr.Schubert
Die Forelle (Pstrąg)
czas: 6'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
4
Kaca Kacper                             VIDEO-KOD
pedagog: Dariusz Krajewski
akomp.: Hubert Mitura
puzon
czas nauki:
3 rok
James Curnow
Fantasy for Trombone
czas: 5'
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
5Kamiński Wojciech                VIDEO-KOD
pedagog: Grzegorz Dębski
akomp.: Tomasz Zgorzelski   
trąbka
czas nauki:
7 rok
Eugene Bozza
Badinage
czas:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego
Płock
6
Korzycka Maria                       VIDEO-KOD
pedagog: Łukasz Hodor
akomp.: Tomasz Chrostowski
puzon
czas nauki:
3 rok
Karol Kurpiński
Cavatina
czas: 6'
Zespół Państwowych Ogólnokształcących
Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3
im. Grażyny Bacewicz, Warszawa
7Michalak Kinga                      VIDEO-KOD
pedagog: Grzegorz Dębski
akomp.: Tomasz Zgorzelski  
trabka
czas nauki:
7 rok
Johann Neruda
Koncert Es dur, cz. 1
czas: 4'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego  
Płock
8Mitros Franciszek                  VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Specjał
akomp.: Michał Pietrzak
waltornia
czas nauki:
7 rok
Georg Philipp Telemann
Adagio end Presto
czas: 5'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
9Stachowicz Maciej                         VIDEO
pedagog: Bartosz Skórkiewicz     
akomp.: Jacek Bondaruk  
puzon
czas nauki:
szkoł. 1 / real 4
Karol Kurpiński
Cavatina
czas: 6'
Zespół Szkół Muzycznych
im. Oskara Kolberga
Radom  
10Szczuka Stefan                        VIDEO-KOD
pedagog: Wiesław Woźnicki
akomp.: Aleksandra Hartman
trąbka
czas nauki:
9 rok
Julien Porret
Solo de Concours
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
11Tracz Maksymilian                  VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Specjał
akomp.: Michał Pietrzak   
trąbka
czas nauki:
1 rok
Friedrich von Flotow
Ah! So Pure
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
12Velasco Dobkowski Andrzej   VIDEO-KOD
pedagog:  Renata Grzebalska-Woźnicka
akomp.: Aleksandra Hartman  
trąbka
czas nauki:
8 rok
F. Thome
Fantaisie
czas: 5'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
Warszawa
13Wojewódzka Aleksandra       VIDEO-KOD
pedagog: Andrzej Sumliński
akomp.: Paweł Górczyński    
waltornia
czas nauki:
9 rok
Camille Saint-Saëns
Morceau de Concert, op. 94
czas: 4'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego  
Płock
14
Żachowski Adrian                   VIDEO-KOD
pedagog: Tomasz Kacprzak
akomp.: Tomasz Zgorzelski
tuba
czas nauki:
4,5 roku
Vittorio Monti  
Czardasz
czas: 5'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego  
Płock
IV grupa - uczniowie kl. 4-6 szkół muzycznych II st. (cykl 6 letni)
1Chudzik Ernest                       VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Wojtyniak
akomp.: Aleksandra Hartman
puzon
czas nauki:
5 rok
P. V. de la Nux
Concert Piece
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego  
Warszawa
2Chudzik Karol                                  VIDEO
pedagog: Krzysztof Wojtyniak
akomp.: Aleksandra Hartman              
puzon
czas nauki:
5 rok
Camile Saint-Saens
Cavatine
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego  
Warszawa
3Cieluch Aleksandra                VIDEO-KOD
pedagog: Marcin Buliński
akomp.: Jacek Maksymiuk
trąbka
czas nauki:
szkol 5 / real 6
Juri Birjukov
Romans
czas: ?
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga Radom
4Dutkowska Karolina              VIDEO-KOD
pedagog: Paweł Kraski
akomp.: Elżbieta Siczek
trąbka
czas nauki:
3 rok
Bernard Fitzgerald - Suita Angielska, cz.1
James Rae - miniatury jazzowe "Travelling Light", "Any News?"   czas: 5'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 2
im. Fryderyka Chopina
Warszawa
5Golachowski Ambroży            VIDEO-KOD
pedagog: Henryk Kowalewicz   
akomp.: Michał Pietrzak   
waltornia
czas nauki:
szkol 2 / real 4
Franz Strauss
Nocturnpo op. 7
czas: 5'
Zespół Państwowych Ogólnokształcących
Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3
im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa
6
Lemański Antoni                          
pedagog: Wojciech Wolniak
akomp.: Nadieżda Pawlak
trąbka
czas nauki:
4 rok
Francis Thome
Fantaisie
czas: 6'
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.
im. H. Wieniawskiego
Łodź    
7
Nowicki Konrad   
pedagog: Grzegorz Dębski
akomp.: Tomasz Zgorzelski
trąbka
czas nauki:
8 rok
Johann Neruda
Koncert Es dur, cz. 1
czas: 4'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego
Płock
8Sikorski Marcin                               VIDEO
pedagog: Krzysztof Specjał
akomp.: Michał Pietrzak
waltornia
czas nauki:
7 rok
Franz Strauss
Nocturno
czas: 7'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego  
Warszawa
9Podłucki Łukasz                            VIDEO
pedagog: Henryk Kowalewicz   
akomp.: Michał Pietrzak   
waltornia
czas nauki:
6 rok
Eugène Bozza
Chant Lointain  
czas: 5,
Zespół Państwowych Ogólnokształcących
Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3
im. Grażyny Bacewicz,  Warszawa
10Sumlińska Aleksandra                  VIDEO
pedagog: Tomasz Kacprzak
akomp.: Tomasz Zgorzelski
puzon
czas nauki:
3,5 roku
David Uber
Romance
czas: 6'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Karola Szymanowskiego  
Płock
11Szymański Bartłomiej            VIDEO-KOD
pedagog: Wiesław Woźnicki
akomp.: Aleksandra Hartman  
trąbka
czas nauki:
szkol 4 / real 7
H.A Vandercook
Rigel
czas: 3'
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego  
Warszawa
V grupa - uczniowie kl. 1-2 szkół muzycznych II st. (cykl 4 letni)
1Haber Wiktor                         VIDEO-KOD
pedagog: Michał Gidziński    
akomp.: Tomasz Chrostowski  
trąbka
czas nauki:
szkoł. 1 / real 2
Antonín Dvořák
Temat z Symfonii "Z Nowego Świata"
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4
im. Karola Kurpińskiego
Warszawa
2
Sochocki Mateusz                   VIDEO-KOD
pedagog: Krzysztof Sadowski
akomp.: Joanna Kupczyk
trąbka
czas nauki:
szkoł 1,5 /real 2
Hale Ascher VanderCook
Mira
czas: 5'
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
Płońsk
VI grupa - uczniowie kl. 3-4 szkół muzycznych II st. (cykl 4 letni)
1Świątkowski Hubert               
pedagog: Adam Ziemiański   
akomp.: Maciej Baranowski  
puzon
czas nauki:
3 rok
B. Marcello
Sonata F-dur
czas: 7'
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie, Filia w Kaskach
2Wysocki Mikołaj                      VIDEO-KOD
pedagog: Zdzisław Włodarski     
akomp.: Paweł Filipiak  
trąbka
czas nauki:
3 rok
Gerald Knipfel - Beldon Leonard
El Verano
czas: 2'
Szkoła Muzyczna I st.
Kozienice
aktualizacja 5 kwietnia 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego